Firmamız. Değerlerimiz. İnançlarımız.

Hizmet sektöründeki uzun yıllar faaliyet gösterdiğimiz  işçilik, yöneticilik tecrübemiz ve bilgi birikimimizle 2009 yılında ÇANKIRI’da faaliyete geçirdiğimiz YAREN İLAÇLAMA PEYZAJ İNŞ. SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Sektördeki yenilikleri mesleki tecrübemizle harmanlayıp Siz saygı değer müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktayız

Kalite politikamız: Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek uygulamaya koymak ve uzman kadro, kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
İzlediğimiz kalite politikamızdan ödün vermeden işlerimizde dikkat, insanların bizlerden hizmet anlamında neleri beklediğini gerçek manada bilen kalifiye, güler yüzlü, eğitimli personel çalıştırmak işe göre insan anlayışından taviz vermeden görevlerimizin amacına uygun olarak titizlikle yerine getirmekteyiz.

Misyonumuz : İşimizin önem ve değerini bilerek, Ticaretimizde dürüstlüğü ve güveni ön planda tutmak, Kaliteden taviz vermeden bize güvenen iş ortaklarımıza ve saygı değer müşterilerimize hizmetin en güzelini, ürünlerin en kalitelisini sunmak firmamızın kuruluş amacıdır. ALDATILAN HER MÜŞTERİNİN KAYBEDİLEN BİR SERVET olduğunu benliğimize ve çalışanlarımıza aşılayarak talip olduğumuz hizmetleri ve satışını yaptığımız ürünlerin kalitesinden kesinlikle taviz vermeden ilerlemek ve sektörde ismimizi duyurmak vazgeçilmez misyonumuzdur..

Vizyonumuz : Sunduğumuz hizmetlerin ve satışını yaptığımız ürünlerin kalitesiyle Sektörde adımızı birinci sıraya yazdırmak, eğitimli, güler yüzlü ve yaptığı işe önem veren personeller yetiştirerek, Profesyonel, disiplinli ve planlı çalışmalarımızla müşteri ve hizmet çemberimizi genişletmek şirketimizin vizyonudur.

NEDEN YAREN İLAÇLAMA?
TERCİH EDİLİYORUZ ÇÜNKİ İŞİMİZE VE SİZ SAYGI DEĞER MÜŞTERİLERİMİZE DEĞER VERİYORUZ.